Klinika zubního lékařství navyšuje kapacitu dentální hygieny

25. září 2024

Klinika zubního lékařství FN Olomouc a LF UP v Olomouci navyšuje ve spolupráci s Vyšší odbornou školou zdravotnickou Emanuela Pöttinga kapacitu dentální hygieny. Ošetření provádějí studentky/i oboru Dentální hyienistka/a pod dohledem erudované/ho a zkušené/ho dentální hygienistky/ty.

Péče v rámci dentální hygieny je při každém ošetření uzpůsobena individuálním potřebám pacienta. K identifikaci aktuálních potřeb slouží parodontologické vyšetření a anamnestický rozhovor. Ošetření probíhá v souladu s lékařskou indikací. Stěžejní součástí každé návštěvy je profesionální čištění zubních tkání. Metody tohoto čištění jsou voleny s přihlédnutím k preferencím pacienta.

Kromě parodontologického vyšetření a profesionálního čištění zubních tkání je součástí dentální hygieny i výběr optimálních pomůcek pro efektivní domácí péči. Každou pomůcku si pacient v průběhu ošetření vyzkouší a bude instruován, jak „s ní pracovat“.

Dentální péči poskytujeme pacientům každého věku, včetně dětských pacientů.

Zvýhodněná cena ošetření:

• instruktáž 650 Kč
  • kompletní dentální hygiena 1 000 Kč

Důležité informace:

• Objednání možné telefonicky na tel. čísle 585 859 245, pro objednání volejte ve všední dny v čase 13:00 – 15:00.
  • Platba za ošetření je možná pouze kartou.
  • S sebou si pacient donese pomůcky dentální hygieny, které běžně používá.
  • Vstup na ošetření přes vchod z ulice Pöttingova.

INFORMAČNÍ LETÁK KE STAŽENÍ