Konference Veřejné zakázky ve zdravotnictví přivítala téměř 400 hostů, lákaly úvodní workshopy

19. září 2024

S mimořádným zájmem odborné veřejnosti se opět setkala konference Veřejné zakázky ve zdravotnictví, kterou ve dnech 16. - 18. září 2024 hostil hotel NH Collection Olomouc Congress. Již 9. ročníku akce pořádané Fakultní nemocnicí Olomouc pod záštitou Ministerstva zdravotnictví ČR se zúčastnilo bezmála 400 hostů, kteří si opět mohli předat praktické zkušenosti z oblasti zadávání veřejných zakázek v nemocnicích a obecně ve zdravotnickém prostředí.

"Velice mě tato účast potěšila a děkuji všem, kteří se k nám i přes aktuální povodňovou situaci mohli připojit. Myslím, že to bylo velmi příjemné a hlavně přínosné setkání. Z letošního ročníku bych vyzdvihl především úvodní workshopy, o které byl opravdu obrovský zájem, takže do dalšího roku budeme muset jejich kapacitu určitě navýšit. Z toho mám skutečně velkou radost," kvituje garant akce a obchodní náměstek FN Olomouc Ing. Čeněk Merta, Ph.D., MBA, MPA.

Po zmiňovaných workshopech byly v úterý 17. září na programu konference tematické bloky Veřejné zakázky z pohledu státních institucí a legislativního prostředí v ČR, Veřejné zakázky v oblasti léčiv a diagnostik a Veřejné zakázky v oblasti zdravotnických prostředků. Ve středu 18. září program vyvrcholil tématy Veřejné zakázky ve stavebnictví a v oblasti IT.
Příští, jubilejní 10. ročník konference Veřejné zakázky ve zdravotnictví má v kalendáři datum 15. - 17. září 2025. Více o akci naleznete ZDE, fotogalerii z letošního ročníku si prohlédněte ZDE.