Začal 8. ročník konference Veřejné zakázky ve zdravotnictví

16. září 2024

Stále vyhledávanějšími workshopy začala dnes ve 14 hodin v konferenčních sálech II. interní kliniky gastroenterologické a geriatrické FN Olomouc odborná konference Veřejné zakázky ve zdravotnictví. Ústředním tématem akce, kterou pořádá Fakultní nemocnice Olomouc, jsou praktické zkušenosti z oblasti zadávání veřejných zakázek v nemocnicích a obecně ve zdravotnickém prostředí.

Slavnostní zahájení konference se uskuteční v úterý 17. září v 9.45 hodin, poté budou následovat tematické bloky Veřejné zakázky z pohledu státních institucí a legislativního prostředí v ČR, Veřejné zakázky v oblasti léčiv a diagnostik a Veřejné zakázky v oblasti zdravotnických prostředků. Ve středu 18. září od 9 hodin bude program pokračovat tématy Veřejné zakázky ve stavebnictví a v oblasti IT.

Těšíme se na vás!

Obrázek 1: Osmý ročník konference Veřejné zakázky ve zdravotnictví dnes zahájil úvodní workshop v konferenčních sálech II. interní kliniky.